Sitelock kolay, ekonomik ve etkilidir

Saldırıları Otomatik Olarak Önler

SiteLock sayfanızı hassasiyetler ve saldırılar konusunda 7/24 denetler. Bu da demek oluyor ki sayfanızla uğraşmakla harcayacağınız vakti esas işinize ayırabilirsiniz.

Müşteri Güvenini Artırır

Müşterilerin %70'den fazlası kişisel bilgilerini paylaşmadan önce güvenlik belirtisi arar. SiteLock Güven Onayı müşterilerinize güven vermekle kalmazi satışlarınızı da arttırır.

Anında Çalışmaya Başlar

Sayfanıza SiteLock'u kurmak için teknik alanda uzman olmanıza gerek yok. SiteLock bulut tabanlıdır ve sayfanızı ve e-postalarınızı anında taramaya başlar.

Nasıl Çalışır

1

Günlük Tarama

Güvenlik boşluklarınızı tanımlayabilmek için SiteLock sayfanızdaki hareketleri tüm açılarıyla görüntüler. Yalnızca sayfanızı, e-posta ve uygulamalarınızı kontrol etmekle kalmaz, bunun yanısıra arama motoru karalistelerini ve istenmeyene-posta filtrelerini de denetler.

Tarama ve Kontrol Gerçekleştirir
2

Tehditleri Tespit Eder

SiteLock'un 360 derece tarama özelliği ve güçlü güvenlik duvarı hassasiyetleri, web varlığınıza zarar vermek üzere kötüye kullanılmalarına izin vermeden, en ince detayına kadar tespit eder ve böylelikle bilgisayar korsanlarından bir adım önde başlarsınız.

En Önemli Tehditler
3

Anında Bildirim Gönderir ve Onarır

SiteLock tehditleri tespit etmekle kalmaz, onları sizin için otomatik olarak çözer. Böylelikle siz ve müşterileriniz için herşey yolunda giderken SiteLock arkaplanda sayfanızı korumaya devam eder.

Nasıl Yapıldığını Öğrenin